Part Number 8-980472 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $29.97


Product Highlights
| Part Number | 8-980472 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098047096 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 1, 2007 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 4.80 cm |
| Weight | 5.05 kg |