Part Number 8-980428 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $39.51


Product Highlights
| Part Number | 8-980428 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098122038 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 9, 2012 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 7.30 cm |
| Weight | 7.94 kg |