Part Number 8-980378 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $42.22


Product Highlights
| Part Number | 8-980378 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098099194 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.80 cm |
| Width | 32.80 cm |
| Height | 7.40 cm |
| Weight | 6.90 kg |