Part Number 8-980354 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.37


Product Highlights
| Part Number | 8-980354 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098088549 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 4, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.20 cm |
| Width | 28.20 cm |
| Height | 7.40 cm |
| Weight | 4.85 kg |