Part Number 8-980333 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $34.35


Product Highlights
| Part Number | 8-980333 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098098333 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 31.60 cm |
| Width | 31.60 cm |
| Height | 6.90 cm |
| Weight | 5.95 kg |