Part Number 8-980287 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $25.86


Product Highlights
| Part Number | 8-980287 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098036212 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 10, 2007 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 29.00 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 4.58 kg |