Part Number 8-980251 | Brand: CMX | 3 items in stock
CA $43.17


Product Highlights
| Part Number | 8-980251 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098120058 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.80 cm |
| Width | 32.80 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 8.38 kg |