Part Number 8-980172 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $24.45


Product Highlights
| Part Number | 8-980172 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098032009 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2006 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 4.70 cm |
| Weight | 4.20 kg |