Part Number 8-980103 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $25.36


Product Highlights
| Part Number | 8-980103 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098070513 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 20, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.50 cm |
| Width | 26.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 4.03 kg |