Part Number 8-980095 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.27


Product Highlights
| Part Number | 8-980095 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098045344 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 6, 2006 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 6.80 cm |
| Weight | 4.25 kg |