Part Number 8-980086 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $24.85


Product Highlights
| Part Number | 8-980086 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098025575 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 26, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.80 cm |
| Width | 26.80 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 4.28 kg |