Part Number 8-980071 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.10


Product Highlights
| Part Number | 8-980071 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098026336 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 24, 2004 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 29.00 cm |
| Height | 6.60 cm |
| Weight | 4.35 kg |