Part Number 8-96937 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.79


Product Highlights
| Part Number | 8-96937 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098008523 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 11, 2003 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 5.18 kg |