Part Number 8-96369 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $22.11


Product Highlights
| Part Number | 8-96369 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098003597 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 3.92 kg |