Part Number 8-782497 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $48.29


Product Highlights
| Part Number | 8-782497 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098065410 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 38.30 cm |
| Width | 38.30 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 10.56 kg |