Part Number 8-781099 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.26


Product Highlights
| Part Number | 8-781099 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098001982 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2016 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 4.30 cm |
| Weight | 4.67 kg |