Part Number 8-780612 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $58.24


Product Highlights
| Part Number | 8-780612 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098118604 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 29, 2011 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.30 cm |
| Width | 31.30 cm |
| Height | 10.30 cm |
| Weight | 10.31 kg |