Part Number 8-780541 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.06


Product Highlights
| Part Number | 8-780541 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098073804 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 17, 2008 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 6.70 cm |
| Weight | 5.40 kg |