Part Number 8-780395 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $56.30


Product Highlights
| Part Number | 8-780395 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098126128 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 15, 2012 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 7.70 cm |
| Weight | 10.36 kg |