Part Number 8-76794 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $35.89


Product Highlights
| Part Number | 8-76794 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098006420 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 17, 2001 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.50 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 5.78 kg |