Part Number 8-682665 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.47


Product Highlights
| Part Number | 8-682665 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629010159 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 3.30 cm |
| Weight | 5.50 kg |