Part Number 8-682613 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $40.43


Product Highlights
| Part Number | 8-682613 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098818405 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.80 cm |
| Width | 32.80 cm |
| Height | 3.40 cm |
| Weight | 6.00 kg |