Part Number 8-682574 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $49.44


Product Highlights
| Part Number | 8-682574 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098818399 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.80 cm |
| Width | 31.80 cm |
| Height | 9.10 cm |
| Weight | 8.15 kg |