Part Number 8-682263 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $60.45


Product Highlights
| Part Number | 8-682263 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098065281 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.60 cm |
| Width | 34.60 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 9.35 kg |