Part Number 8-682158 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $143.74


Product Highlights
| Part Number | 8-682158 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098818078 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 41.00 cm |
| Width | 41.00 cm |
| Height | 13.40 cm |
| Weight | 22.90 kg |