Part Number 8-682085 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.23


Product Highlights
| Part Number | 8-682085 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629010142 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 4.20 cm |
| Weight | 5.20 kg |