Part Number 8-681018 | Brand: CMX | 9 items in stock
CA $107.90


Product Highlights
| Part Number | 8-681018 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098009414 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 22, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.10 cm |
| Width | 37.10 cm |
| Height | 13.30 cm |
| Weight | 17.20 kg |