Part Number 8-681017 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $101.33


Product Highlights
| Part Number | 8-681017 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098114729 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 22, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 37.10 cm |
| Width | 37.10 cm |
| Height | 13.30 cm |
| Weight | 17.22 kg |