Part Number 8-680679 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $78.11


Product Highlights
| Part Number | 8-680679 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098102498 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.30 cm |
| Width | 35.30 cm |
| Height | 9.80 cm |
| Weight | 13.40 kg |