Part Number 8-680026 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.46


Product Highlights
| Part Number | 8-680026 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098006741 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 27, 2004 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.10 cm |
| Width | 31.10 cm |
| Height | 6.80 cm |
| Weight | 6.33 kg |