Part Number 8-66406 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $25.04


Product Highlights
| Part Number | 8-66406 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098010106 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.60 cm |
| Width | 26.60 cm |
| Height | 4.90 cm |
| Weight | 4.61 kg |