Part Number 8-581052 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.14


Product Highlights
| Part Number | 8-581052 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098817989 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 26.60 cm |
| Width | 26.60 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 4.50 kg |