Part Number 8-581045 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $46.61


Product Highlights
| Part Number | 8-581045 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098174631 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 15, 2017 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 7.38 kg |