Part Number 8-580722 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $44.26


Product Highlights
| Part Number | 8-580722 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098303864 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.30 cm |
| Width | 32.30 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.45 kg |