Part Number 8-580705 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $25.76


Product Highlights
| Part Number | 8-580705 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098109251 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 7, 2010 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 28.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 4.36 kg |