Part Number 8-580704 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $21.60


Product Highlights
| Part Number | 8-580704 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098105703 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 7, 2010 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.70 cm |
| Width | 26.70 cm |
| Height | 3.70 cm |
| Weight | 3.25 kg |