Part Number 8-580665 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $24.85


Product Highlights
| Part Number | 8-580665 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098109343 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 1, 2010 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.40 cm |
| Width | 27.40 cm |
| Height | 5.20 cm |
| Weight | 3.88 kg |