Part Number 8-580401 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.93


Product Highlights
| Part Number | 8-580401 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098046235 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 31, 2007 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 5.27 kg |