Part Number 8-56830 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $57.20


Product Highlights
| Part Number | 8-56830 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098008516 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 4, 2001 |
| Updated | Mar 20, 2026 |
| Length | 33.80 cm |
| Width | 33.80 cm |
| Height | 9.40 cm |
| Weight | 10.50 kg |