Part Number 8-56828 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $62.53


Product Highlights
| Part Number | 8-56828 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098008790 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 8, 2002 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 33.80 cm |
| Width | 33.80 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 11.90 kg |