Part Number 8-56698 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $23.50


Product Highlights
| Part Number | 8-56698 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098007984 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 8, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.80 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 4.90 cm |
| Weight | 5.26 kg |