Part Number 8-56241 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $19.00


Product Highlights
| Part Number | 8-56241 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005324 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.10 cm |
| Width | 29.10 cm |
| Height | 4.90 cm |
| Weight | 4.73 kg |