Part Number CMX-D2118 | Brand: CMX | 6 items in stock
CA $32.78


Product Highlights
| Part Number | CMX-D2118 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629164197 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.45 kg |