Part Number CMX-D1810 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $38.41


Product Highlights
| Part Number | CMX-D1810 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629164005 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.31 kg |