Part Number CMX-D1465 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $36.38


Product Highlights
| Part Number | CMX-D1465 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098823270 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 8, 2020 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.05 kg |