Part Number CMX-D1283 | Brand: CMX | 1 items in stock
CA $34.74


Product Highlights
| Part Number | CMX-D1283 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629163879 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.15 kg |