Part Number CMX-D1172 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.52


Product Highlights
| Part Number | CMX-D1172 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098822242 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 8, 2020 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.14 kg |