Part Number 8-9806 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.91


Product Highlights
| Part Number | 8-9806 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098113807 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 17, 2011 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 24.90 cm |
| Width | 24.90 cm |
| Height | 7.60 cm |
| Weight | 4.71 kg |