Part Number 8-9795 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $43.97


Product Highlights
| Part Number | 8-9795 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098303895 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 28.40 cm |
| Width | 28.40 cm |
| Height | 8.20 cm |
| Weight | 5.66 kg |