Part Number 8-9791 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $55.26


Product Highlights
| Part Number | 8-9791 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098069746 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 17, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.20 cm |
| Width | 31.20 cm |
| Height | 7.10 cm |
| Weight | 8.35 kg |